قوانین عمومی:
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سایت آرام روان منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

در صورتی که در قوانین و مقررات آرام روان تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات سایت آرام روان اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی:
هنگامی که شما از خدمات سایت آرام روان استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به سایت ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که سایت آرام روان به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه )به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و پیشنهادات شگفت انگیز امکان دارد برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال شود. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه سایت آرام روان را در پروفایل خود لغو کنند.

سوال یا مشکلی دارید؟

لطفاً هرگونه سوال، نظر، پیشنهاد، انتقاد و شکایت خودتان را از طریق بخش پشتیبانی آرام روان با ما در میان بگذارید. مطمئن باشید در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخگوی شما خواهیم بود.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:
روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
سایت آرام روان به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن  از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۸ بعد از ظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات میباشد.

امکان پرداخت از طریق درگاه پرداخت آنلاین شرکت درگاه پرداخت برای مشتریان عزیز توسط همه کارت های عضو شتاب فراهم است تا شما با اطمینان کامل اقدام به خرید محصولات کنید.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:
سایت آرام روان به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

مجوز نشر کتاب آمپول استرس:

مجوز کتاب آمپول استرس